Home

Composición coreano trono poolajad jalgpall Corchete Visión general Independencia

Beckenbauer: Bayerni esimene poolaeg oli ajaloo halvim - Jalgpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Beckenbauer: Bayerni esimene poolaeg oli ajaloo halvim - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

KOLMAS POOLAEG“ | Kommunikatsioon Eesti jalgpallis peab paranema!

Kolmas poolaeg: 105.osa: Miks mängib Dortmundi Borussia kohutavat jalgpalli?  on Apple Podcasts
Kolmas poolaeg: 105.osa: Miks mängib Dortmundi Borussia kohutavat jalgpalli? on Apple Podcasts

Ameerika jalgpall – Vikipeedia

Eesti saalijalgpallikoondis alistas teise poolaja väravatest 4:1 Malta |  Jalgpall | ERR
Eesti saalijalgpallikoondis alistas teise poolaja väravatest 4:1 Malta | Jalgpall | ERR

Kapten Paskotši ja kaaslased lubasid Liverpoolil lüüa poolajaga viis  väravat - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kapten Paskotši ja kaaslased lubasid Liverpoolil lüüa poolajaga viis väravat - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Ungari-Eesti: 1. poolaeg | Jalgpall | ERR

Leeds ei suutnud ilusat poolaega Arsenali vastu väravaks vormistada |  Jalgpall | ERR
Leeds ei suutnud ilusat poolaega Arsenali vastu väravaks vormistada | Jalgpall | ERR

Flora alistas tänu tugevale teisele poolajale Tabasalu | Jalgpall | ERR

Koroona põhjustas jalgpallimängul kaose: meeskond pidi alustama üheksa  mängijaga, lõpuks jäi neid alles kuus - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
Koroona põhjustas jalgpallimängul kaose: meeskond pidi alustama üheksa mängijaga, lõpuks jäi neid alles kuus - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Holland võitis väravaterohke teise poolajaga Ukrainat | Jalgpalli EM | ERR

NÄGU MUUTNUD „KOLMAS POOLAEG“ | Kas jooksutossud või maailmameistrid  keskkaitses oleks Eesti koondisele Belgia vastu
NÄGU MUUTNUD „KOLMAS POOLAEG“ | Kas jooksutossud või maailmameistrid keskkaitses oleks Eesti koondisele Belgia vastu

Kolmas poolaeg

Legion alistas teise poolaja väravate toel Transi - Uudised

Jalgpall – Vikipeedia

Vallner tunnistas Flora selget paremust

Tammik võidust Kalevi üle: esimene poolaeg oli rabe (Traublum: sel aastal  jääb pigem kolmas koht) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Tammik võidust Kalevi üle: esimene poolaeg oli rabe (Traublum: sel aastal jääb pigem kolmas koht) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Hispaania jalgpalli esiliigas peetakse täna detsembris pooleli jäänud mängu  viimane poolaeg - Delfi Sport
Hispaania jalgpalli esiliigas peetakse täna detsembris pooleli jäänud mängu viimane poolaeg - Delfi Sport

KOLMAS POOLAEG“ | HIRMUS KOGEMUS! Mida tunneb jalgpallur, kui tema  meeskonnakaaslane christianeriksenlikult murule variseb?
KOLMAS POOLAEG“ | HIRMUS KOGEMUS! Mida tunneb jalgpallur, kui tema meeskonnakaaslane christianeriksenlikult murule variseb?

Fiorentina vägev kaotuseta seeria lõppes ajalooliselt mannetu esimese  poolajaga - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Fiorentina vägev kaotuseta seeria lõppes ajalooliselt mannetu esimese poolajaga - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Jalgpall 24/7 - LÕPUVILE! Prantsusmaa - Albaania 2-0. Nägime kahte väga  erinäolist poolaega. Esimene poolaeg oli võrdne ja võitluslik ning kohati  tekitas ohtlikemaid olukordi isegi Albaania, kuid teine poolaeg kulges aga  täielikult
Jalgpall 24/7 - LÕPUVILE! Prantsusmaa - Albaania 2-0. Nägime kahte väga erinäolist poolaega. Esimene poolaeg oli võrdne ja võitluslik ning kohati tekitas ohtlikemaid olukordi isegi Albaania, kuid teine poolaeg kulges aga täielikult

KOLMAS POOLAEG: kas Ojamaa tagasi koondisesse, pissiv Balotelli ja pöörane  jalgpall Inglismaal
KOLMAS POOLAEG: kas Ojamaa tagasi koondisesse, pissiv Balotelli ja pöörane jalgpall Inglismaal

KOLMAS POOLAEG | Kuidas angiin andeka jalgpalluri näitlejaks muutis

Portugal alistas viimases EM-i eelses kontrollmängus poolaegade lõpus  löödud väravatest Iisraeli - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Portugal alistas viimases EM-i eelses kontrollmängus poolaegade lõpus löödud väravatest Iisraeli - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Neemelo võidu võtmest: teised poolajad ongi meil paremad - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Neemelo võidu võtmest: teised poolajad ongi meil paremad - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!